Klozet Kapağının Önemi

Klozet kontrolü ve klozet kapağının önemi

Özellikle kalabalık ailelerde su tüketimi çok fazladır. Bu yüzden alınacak olan klozet takımı ya da değişim zamanı gelmiş olan ürünlerde, su tüketimi az olan marka ve modeller tercih edilmelidir. Visam, benzer markalara göre su tüketimi çok az olan ürünler üretmektedir. Kalite ve kullanım alanında sürekli yeni ürünler geliştirmekte ve argeye önem vermektedir. Sektörde 50. yılını tamamlamış olan Visam edindiği tecrübe ve bilgi birikimi ürünlerine yansıtmayı başarmıştır.

Biliyoruz ki aynı evde yaşayan her birey, yıllık olarak ortalama 50 litre suyu klozet takımlarında harcamaktadır. Amacımız bu miktarı aşağıya çekmek ve kalitesi ile ürünlerimizin uzun yıllar kullanılmasını sağlamaktır. Bunun için geliştirilen iki hazneli rezervuarlar önem kazanmıştır. Kullanılan malzeme kalitesinin yüksek olması birinci önceliklerimizden bir tanesidir. Ayrıca; sızdırmazlığın hiç olmaması kullanılan bu ürünlerde yine çok önemlidir. Bu şekilde sağlanan su tasarrufu ile su tüketim miktarları %50-60 oranlarında azaltılmıştır.

Büyük sitelerde, kamuda ve birçok bireysel evde bu yüzden Visam ürünleri tercih edilmektedir. Bugün türkiye pazarında haklı bir yere sahip olan firmamız üretimin yanında, üretim sonrası hizmet anlayışında da belirli bir kaliteye sahiptir.